GİRİŞ YAP   |   ÜYE OL
PHİREMOVAL SİLME İŞLEMİ
Phiremoval tekniği kullanılarak hatalı yapılmış kalıcı kaş, dudak, eyeliner ve dövme işlemlerini silme uygulamasıdır. Kalıcı makyajın yoğunluğuna ve durumuna göre seans sayısı belirlenir.

Phiremoval kalıcı makyaj silme işlemleminde cildi tahrip etmeden sonuç veren bir ürün olan PhiAcademy “mineral asit” kullanılıyor. Bu madde su gibi şeffaf bir renge sahip. Deri hücrelerine Phitool ile minik delikler açılıyor. O bölgeye mineral asit ile masaj yapıldıkça, kullanılan madde derinin altına nüfus ederek, boya pigmentlerinin derinin üstüne çıkmasını sağlıyor. Deri altındaki boya, 48 saat boyunca akmaya devam edebiliyor. Ardından ince bir kabuk tabakası halini alıyor ve o kabuk, akması biten boyayı toparlıyor. Deri altındaki süreç tamamlandığında kabuk kendi kendine düşüyor. Böylelikle herhangi bir sorun yaşanmadan silme işlemi gerçekleşmiş oluyor. PhiAcademy Skin Candy bakım ürünleri kullanılarak tedavi süreci hızlandırılıyor.


AYDINLISOY ART PHİREMOVAL PAKET İÇERİĞİ

I. Hatalı uygulanan kalıcı makyaj bölgesinin analizi

II. Phiremoval tekniği ve ürünleri kullanılarak silme işlemi

III. Her paket 1 seanslık işlem uygulamasını kapsamaktadır

IV. Phiremoval silme işlemi en az 3 seanstan oluşmaktadır

V. İşlem sonrası bakım kremi ücretsiz olarak verilmektedir

Eski pigmentlere bağlı olarak daha fazla seanstan oluşabilir

UYGULAMA SÜRESİ : ORTALAMA 1 SAAT

 
Fiyat bilgisi için iletişim bölümündeki formu doldurabilir yada +90 544 545 12 83 iletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz