GİRİŞ YAP   |   ÜYE OL
PHİBROWS MİCROBLADİNG
Microblading, yarı kalıcı bir kaş çizim uygulamasıdır. Kaşların biçimi, altın orana (phi 1.618) ve yüz morfolojisine göre hesaplanır.Pigment, sterilize edilmiş aletler kullanılarak derinin yüzey tabakasına uygulanır. Pigment, doğal saçlara veya kaş rengine uyacak şekilde seçilir. İyileşmenin ardından renk, doğal tüylerin renginden birkaç ton daha açık hale gelebilir. Simetri, Altın Oran uygulamasıyla elde edilir ve müşterilerin gözleri kapalıyken hesaplanır, çünkü bu şekilde kaşların simetrisini etkileyebilecek mimetik kaslar rahatlatılır. Uygulama, tek kullanımlık steril aletler (PhiBrush) ile yapılır . Rötuş işlemi uygulamadan bir ay sonra yapılır, çünkü ilk uygulamadan sonra çizilen vuruşların % 10-15’i kaybolur.

İlk 5-7 gün boyunca renk çok koyudur. 7 gün sonra yoğunluğunun % 40 ila % 50’sini kaybeder. Rengin çok koyu olduğunu düşünüyorsanız, bunu hiçbir şekilde kendiniz çıkarmaya çalışmayın. Cildin iyileşmesinden sonra rengin kendiliğinden kaybolması için 7 gün sabırla bekleyin. Rengin kalıcılık süresi öncelikle cildin yağlılığına bağlıdır. Cilt ne kadar yağlıysa, renk de o kadar kısa süre kalır. Aynı zamanda terleme ve güneşe maruz kalma da rengin sağlamlığını azaltır. Rengin yenilenmesi için beklenen süre ortalama olarak 10-12 ay arasındadır. Yağlı ciltlerde bu süre 6 aya kadardır. İyileşme, 28 gün sonra tamamen tamamlanır ve bu, kaybedilen pigmentleri zorunlu olarak eklediğimiz zamandır. Sorunlu ve yağlı ciltler için birkaç ekleme (düzeltme) yapabiliriz. Uygulama sonrasındaki akış, uygulama başarısının % 70’ini oluşturur. Bilinçli bir şekilde tavsiyeye uyun, çünkü bunu yapmazsanız çizilen vuruşların % 80’ine kadarını kaybedebilirsiniz. Durulama ve kremlerin uygulanması büyük önem taşımaktadır.

Uygulama sırasında hissedilen ağrı görecelidir. Korkan müşteriler ve adet döneminde olan müşteriler genelde daha güçlü bir ağrı hissederlerken diğer müşteriler ağrıyı, kaşlarını koparırken hissettikleri ağrı ile karşılaştırabilirler. Uygulama sırasında ağrıyı tamamen ortadan kaldırabilecek krem ​​veya sıvı haldeki hafif anestezi ilaçlarını kullanmak mümkündür.
 

Uygulamanın başarısı aşağıdakilere bağlıdır:


Cilt kalitesi

Uygulama sonrası akış ve bakım

Farklı dış faktörlere maruz kalma

Bu faktörlerin tamamı, sanatçının kontrolü dışındadır

 

Microblading yapılmaması gereken durumlar;


Sorunlu bir cildiniz varsa

Ciddi sağlık sorunlarınız varsa

Bazı ilaçlar alıyorsanız

Kaşlarınızda hala duran eski bir kalıcı makyaj varsa ( Silinmesi gereklidir )

Hiçbir uygulama öncesinde cilt, iltihaplanma sürecinde veya iyileşme ve yenilenme sürecinde olmamalıdır


AYDINLISOY ART MİCROBLADİNG PAKET İÇERİĞİ

I. Yüz anatominize uygun kaş şeklinin ve renginin belirlenmesi

II. Altın oran tekniği kullanılarak kaş çiziminin yapılması

III. 3D kıl tekniği kullanılarak kaş uygulaması

IV. 4 ila 6 hafta içerisinde rötuş işleminin yapılması

V. İşlem sonrası bakım kremi ücretsiz olarak verilmektedir

UYGULAMA SÜRESİ : 2 - 3 SAAT

 
Fiyat bilgisi için iletişim bölümündeki formu doldurabilir yada +90 544 545 12 83 iletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz